Συνεργάτης Παγκόσμιας Παραολυμπιακής Επιτροπής ο Δρ Νίκος Τερζής
Φέτος κλείνω 10 χρόνια παρουσίας και προσφοράς στο Παραολυμπιακό Κίνημα ως συνεργάτης της Ελληνικής Αθλητικής Ομοσπονδίας ΑΜεΑ και της Ελληνικής Παραολυμπιακής Επιτροπής. Κυρίως ως Ιατρός αποστολών, Ιατρός αγώνων, Εθνικός Κατηγοριοποιητής (National Classifier) και μέλος της Επιστημονικής Υγειονομικής Επιτροπής της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού. Αυτές τις μέρες βρίσκομαι στην πρωτεύουσα της Γεωργίας όπου και διεξάγεται το Tbilisi 2023 World Cup στο άθλημα της Άρσης Βαρών σε Πάγκο. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε διοργάνωση χωρίς να φοράω τα χρώματα της Εθνικής Ελλάδος αλλά πλέον ως συνεργάτης της Παγκόσμιας Παραολυμπιακής Επιτροπής (IPC) με
Πανηγυρική η «στέψη» του πρωταθλητή ΓΑΣΚ
Πανηγυρισμοί από την κατάκτηση της πρώτης θέσης στο πρωτάθλημα της Α2 και της ανόδου της ομάδας Handball του ΓΑΣ Κιλκίς. Το Terzis Rehab Team αποτελεί σταθερό αρωγό της Ομάδας τα τελευταία 7 χρόνια. Ευχαριστούμε πολύ την Διοίκηση για την εμπιστοσύνη και την εξαιρετική συνεργασία. Medical and Physio Services Ολιστική προσέγγιση, εξατομικευμένες θεραπείες, υψηλή τεχνολογία σε χώρους ιδιαίτερης αισθητικής με την υπογραφή του Dr Νίκου Τερζή. 1.Εργαστήριο Φυσικοθεραπείας Θέρμης Β. Ταβάκη 9 2310460599 και 6936126224 2.Ιατρείο Κιλκίς Πολυτεχνείου 10 (2ος όροφος) 2341 302050 3.Εργαστήριο Φυσικοθεραπείας Κιλκίς Πολυτεχνείου 7 2341 302055 4. Ιατρείο Νιγρίτας Αχιλλέως 14 2322022230 www.terzisrehab.gr YouTube: Terzis Rehab
“Συμπαίκτης» της Εθνικής Νέων το υπερσύγχρονο εργαστήριο φυσικοθεραπείας Terzis Physio
Η ομάδα του TerzisRehab με χαρά ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με την Εθνική Ομάδα Νέων του Handball εν όψη του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που θα φιλοξενηθεί σε Ελλάδα και Γερμανία. Ιατρικές και Φυσιοθεραπευτικές υπηρεσίες με την εγγύηση της πιο δυνατής ομάδας. Το υπερσύγχρονο εργαστήριο φυσικοθεραπείας Terzis Physio στη Θέρμη, είναι ακόμη ένας σύμμαχος στην πορεία της #ΕθνικήςομάδαςΝέων προς το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που θα φιλοξενηθεί σε Ελλάδα και Γερμανία.